Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Nita
Ndëgjuar 437,140
Shkarkuar 611
Pëlqyer 364
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Nita
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store