Titulli Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix
Ndëgjuar 1,384
Shkarkuar 319
Pëlqyer 19
Publikuar 12/01/2023

Texti i këngës

Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store