Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Rastet kan fuqi
Ndëgjuar 83,125
Shkarkuar 492
Pëlqyer 50
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Rastet kan fuqi
Elita 5 - Rastet kane fuqi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Laurie Ibrahimi
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store