Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Shiu vetem ty te lag
Ndëgjuar 135,914
Shkarkuar 859
Pëlqyer 390
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Shiu vetem ty te lage
Muzika - Wirus
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store