Titulli Butrint Imeri - Lule e Dashnise
Ndëgjuar 11,173
Shkarkuar 1995
Pëlqyer 115
Publikuar 22/01/2023

Texti i këngës
A t'merr malli ty qe nuk jena ma?
A t'merr malli ty me ma ni at' za?
A t'merr malli ty me m'bertit e me m'sha?
tash masi m'ke vra
A t'merr malli me m'pa?

Nese thom qe flej un'
dije qe po t'rrej un'
se me sy qel un'
per ty endrroj hala
po kjo anderr tmerrshem
qona gotat i thej un'
pse ti ma nuk je
un' s'po besoj hala

E di, je merzit
gjithkah tu pi vena
e di qysh je mrena
lej tash ti kto rrena
ahh e di
qysh jena kon' mrena
lej tash ti kto rrena
moj LULE E DASHNISE

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store