Titulli Noizy - Jena Mbreter 2
Ndëgjuar 23,285
Shkarkuar 5671
Pëlqyer 349
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës
Noizy
Yeah,Yeah
Na jena mbreter
Hala jena mbreter
(Don’t stop,Don’t stop,
Baby Gal don’t stop
U sa me pelqen kur ti lun zemer on top)2x
Dale-dale,Noizy ktu mo lale
Flow so stick kur ta djegi instrumentalin,
Ti kalle-kalle,zemer kalle-kalle,
Luj bytht posht-nalt,ti nuk je normale
Jo mos ta nin per opinion,
Fuck ‘em all kush s’na don
Nese njoni ka problem,cunat jan ne pozicion
Vroom-Vroom mercedesat vijn,jasht si pantera
Syt krejt nga ne shoki,kur hym te dera
Qe ky stili G,qe i djeg si fitili
Un e shpika ket’ sen,
Dhe prandaj jam ma i miri
Prap jam i ftum si terrori i nates
Prap si p***some,prap n’krye t’rradhes
S’ka kuptim,na e djegim si benzin
Noizy,origjinal,kta tjeret jan imitim
Coni krejt durt nalt,krejt nalt per OTR
Le ta di krejt bota qe si ne s’ka lind hala
(Don’t stop,don’t stop,Baby Gal don’t stop
U sa me pelqen kur ti lun zemer on top)4x
360 n'orë shkon Ferrari
Dhe me pluma me gjujt ju pidha mu sun um kapni, yeah
Jashtëtokësori nga një tjetër galaktik
Kom ardh me lujt koqe me e bo praktik
Noizy tepër i veçant, yeah, po du me hap një bank
Me qëllimin një miliard, a po t'vjen inati oh?
Ah-ah-ah, ça ndodhi me ata?
Unë ja mora krejt tortën nuk lashë gjo për ata
Hi-hi-hi Noizy krejt i ka..
Sa herë që dolli dielli, unë për to e bona shi
Uh m'raft pika që sëm kapi njëherë frika
Unë po boj miliona e këta po bojnë diss-a
E kam ni pidh krem karamel, e bukur si harabel
Nuk e shef qiellin se yllin e ka paralel
Silli krejt yjet e botës, ajo e para del
Kush na del kundra ja boj horror sikur Annabelle

Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top

Kadale-kadale, hyni krejt në valle
Na jena mbretër pse kujton se s'mujm hala ne
Oh kalle-kalle, kërrkush sun na nal, eh
Luje luje belin zemër s'ka pse t'vin marre
Nëse sheh inatxhi, boja-boja me dorë
Çoji gishtat si kurorë, tre gishtat is kurorë
Titulli "Rrepisti ma i mirë n'Shqiptari"
Shumica më dojnë, pakica m'ka zili
Yeah, prapë ky stili që po ngjan si rikthimi
Na hala jena mbretër, ta kam thonë unë prej fillimi (Ye-yeah)
I them [?]
Bytht qaq t'fryme sikur ja ka lon te grenjëzat
Prapë me kapuça, prapë djeget skena
Prapë po luftojmë me nejt si ri legjenda
Ajo dhe shoqja e saj dojnë me pi, yeah
Dhe pastaj hyjmë aty nalt ku lexon VIP, ye-yeah

Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top
Don't stop, don't stop, baby gal don't stop
Uh sa më pëlqen kur ti lun zemër on top

Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
I-I-I drop it like it's hot
Drop it like it's hot
Uh yeah yeah, drop it like it's hot
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër
Na jena mbretër

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store