Titulli BUTRINT IMERI - Diskoteka
Ndëgjuar 4,037
Shkarkuar 1251
Pëlqyer 69
Publikuar 28/04/2023

Texti i këngës
[Teksti i "Diskoteka"]

[Pre-Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo

[Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo
[Verse 1]
Kaniher jom tu menu
T'verteten pse s'po ma thu
Qa po don s'jom tu kuptu
Her po du e her s'po du
E di qe s'mundesh pa mu
E di qe shume ti po vun
E di qe ti don me m'shkru
Fajtor jom vet t'kom lazdru

[Pre-Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo

[Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo
You might also like
The Alcott
The National
2003
Elai
Da li si me?
Jala Brat & Buba Corelli
[Verse 2]
Ha, sonte pak kom pi
Po du me t'thirr
Po du me t'pa
Zonin me ta ni
E di qe ki my kthy
Kur e din qe kjo kong o bo veç per ty
Me ty nina mas miri nina
Sa her qe afer ty t'kom
Pa ty nina shume keq po nina
Per çdo dit mungon

[Pre-Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo

[Chorus]
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo
Lshoja zonin n'diskoteka
Le ta nin ket kong ajo
Le ta din sa shume e deshta
Ah ça m'boni mu ajo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store