Titulli Irkenc Hyka ft Pandora - Nisja Vajit
Ndëgjuar 528
Shkarkuar 43
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Irkenc Hyka ft Pandora - Nisja Vajit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store