Titulli YLL LIMANI x DAFINA ZEQIRI - Kaje
Ndëgjuar 13,858
Shkarkuar 3119
Pëlqyer 86
Publikuar 30/06/2023

Texti i këngës
Verse 1: Yll Limani & Dafina Zeqiri]
Nëse nuk jam me ty, une tjerat i kam n'ren'
Oh, për ni sekond e gjej zëvend'simin tënd, oj zemër
Ça t'kam dhon' un' ty, nuk ki me gjet (Ahh)
Pa mu nuk ki jet', e, vetëm ki me met, oj zemër

[Pre-Chorus: Yll Limani]
Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall

[Chorus: Dafina Zeqiri, Dafina Zeqiri & Yll Limani]
Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, e me lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija
Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, e me lot е mia
Oh, sa po gabon, e dija

[Drop]
You might also like
FREE SPIRIT
Shindy
Sprinter
Dave & Central Cee
Gang
Azet & Dardan
[Verse 2: Dafina Zeqiri]
Jo mo, nuk e pres
Asni mеsazh e asni kërkim falje
Pak von' ty t'ka ra n'men
A bon mos me m'përmen, harrom kadale

[Pre-Chorus: Yll Limani]
Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall

[Chorus: Dafina Zeqiri, Dafina Zeqiri & Yll Limani]
Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, e me lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija
Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, me lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija

[Post-Chorus: Yll Limani & Dafina Zeqiri]
Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall
Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se Yll, n'ty jam dashuru
N'zemër kam ni mall
[Outro: Dafina Zeqiri & Yll Limani]
Mh-mh-mh
Ah, ah-ah-ah
Ah-ah-ah-ah
Uh-uh-uh
E dija

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store