Titulli Noizy x Dhurata Dora - Kallma
Ndëgjuar 6,822
Shkarkuar 1224
Pëlqyer 49
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Noizy x Dhurata Dora - Kallma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store