Titulli Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA
Ndëgjuar 13,277
Shkarkuar 3084
Pëlqyer 137
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
(A e din ti? A e din ti?)
(A e din ti ku jom?)
(A-a-a din ti? A e din ti?)
(Malli sa m'ka marr)

A e din ti? A e din ti?
A e din ti ku jom?
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Dashni, ku je ti?
Ah po vjen me m'marr
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Zemra jem kën don, don? Kën don, don?
Baby o veq e jotja
Rreh për ty da dom, da dom, da dom dom
O le ta din krejt bota

O e di, o e di
Sa të du e din mir ti
Maje ti, maje ti
Ndjenjën tem për veti

A-a-a flaka
M'ka dal, hajde ma
E si din ti, o e din ti
Baby, baby eja

A e din ti? A e din ti?
A e din ti ku jom?
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Dashni, ku je ti?
Ah po vjen me m'marr
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Krejt mas neve, V.I.P, na dy bashk jem B.I.G
Un like you, ti m'like me, as me love, veq dashni
Vin e shkojnë, njo, dy, tri, s'ka si ti, jo s'ka si ti
Met marr ty un po vi, po vi me bo nji mini me

Mini me or mini you, se ti m'don, e m'don veq mu
Menoj me tru, se o true, menoj me zemër se të du

Mini me or mini you, se ti m'don, e m'don veq mu
Menoj me tru, se o true, menoj me zemër, se të du

Flaka m'dul edhe mu
Veq ti din mem gzu
Nuk kom mujt met harru
Ah kuku për mu

A-a-a flaka
M'ka dal, hajde ma
E si din ti, o e din ti
Baby, baby eja

A e din ti? A e din ti?
A e din ti ku jom?
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Dashni, ku je ti?
Ah po vjen me m'marr
A-a-a din ti? A e din ti?
Malli sa m'ka marr

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store