Titulli DON XHONI - A MDON
Ndëgjuar 15,441
Shkarkuar 3950
Pëlqyer 213
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
A m’don a m’don
Zemer tregom, tregom
Ma nuk foli shume pe tepron
Nuk e di kjo pune ku shkon
Cka je ka bon
Sedi sedi
Shume dicka ma ke perzi
E Cka m’boni kjo dashni
Tash hala une jom tu t’prit
Po pi per ty

Zemer ti po m’bon magji
Dridhe posht nalt
Hajde se Po du me kcy
Momentet qe krijojna
Jon shume t’bukura mrekulli
Qoje qoje Goten nalt se po du me pi me ty
Cka lypi prej vetes
du me lyp prej teje
T’lutna mos u nal
Tu dhon ti dashni drejt meje
Merre kete qijm nane zemer
Bo cka dush bre theje
E din e din qe nuk mun
Rrin ti larg meje

A m’don a m’don
Zemer tregom, tregom
Ma nuk foli shume pe tepron
Nuk e di kjo pune ku shkon
Cka je ka bon
Sedi sedi
Shume dicka ma ke perzi
E Cka m’boni kjo dashni
Tash hala une jom tu t’prit
Po pi per ty

Prit pak
E dite a se dite
S’jena pa na dy
Ma prej asaj dite
Jena merzit
E kryt dyt e kem koqit bre
Tripin ti me mu
Vec e f**ktapite
Hajde se m’iki zari
Hajde se mori malli
Prap ti vjen te ky djali
Amo gabimin une s’e fali

A m’don a m’don
Zemer tregom, tregom
Ma nuk foli shume pe tepron
Nuk e di kjo pune ku shkon
Cka je ka bon
Sedi sedi
Shume dicka ma ke perzi
E Cka m’boni kjo dashni
Tash hala une jom tu t’prit
Po pi per ty

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store