Titulli Bes Kallaku x Senad Sabliqi - Vare veten me kollare
Ndëgjuar 2,954
Shkarkuar 343
Pëlqyer 28
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Bes Kallaku x Senad Sabliqi - Vare veten me kollare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store