Titulli Gold AG ft Bes Kallaku x Orgito - Bojna qef
Ndëgjuar 1,149
Shkarkuar 178
Pëlqyer 10
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Gold AG ft Bes Kallaku x Orgito - Bojna qef - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store