Titulli Cllevio Serbiano - Gestapo
Ndëgjuar 1,996
Shkarkuar 290
Pëlqyer 20
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës
Huhh, gangsta shit
Studio te banesa (hhh)
Ca di ti huh, Ca di ti per mu
You don't even know nothing
Ca di ti per femrat e lluksit
Posedoj kallashin e Rusit
Gjutsa t'Dobracit, kavalierin e Kuksit
Kakama t'Vlores, gjujtsa nga Durrsi
Biznesmene Gostivari, buza katalogu
Ca di ti pretty women from New Yorku
Kinge nga Durrsi, gjujtse nga blloku
(ca?)
Ca s'beson ti, rekorde TikToku
(rekorde, hhh)
Identikiti Gestapo (whatt?)
Rezidenca Monako
Gjujtsin e Shiperise hhh, n'kerkim
Gango
Miss you bjondi, cunat n'burg Gango
(hhh)
44 hapa para
Revolucion, Cllevio Che Guevara
Pedagogu Tirones m'tregoj si vdiq
Mara
Gjujtsi Myslym Shyrit n'tavoline mе
Bajraktara
Etika, kultura, ironi artistike
Komuna Parisit, Paris si sheike
Lovе it (whatt?)
Histerike
Ca po thu ti, gjujts Amerike
I'm different, t'konvertova si vetja
Buza une po shkruj (ca?)
Poetia
Psikologe Serbianos, inteligientja
Para se te m'gjush mu ktheje thiken
Nga vetia
Une kam studiu strategjine e
Gladiatorit
Hitlerin suicide, filozofia Platonit
Pamje nga dy kullat, perplasje Avionit
Kam pa edhe friken nga syte e
Kampionit
N'rrethana cilesuese kam giujt
T'egzekutoja
Jo se jam i forte po kaloj ne paranoja
Burg t'perjetshem shoke, taksirata
Pasoja
Tike frike nga vdekja, sdo ta uroja
E di ca po mendon
Ca po thu t'psikologjisi (whatt, hhh)
Shok villain e Luisit
Rastesi m'arrestun apo dikush i nisi
Nuk po t'akuzoj, buzeqeshje artisti
(hhh)
A di t'lozesh shah apo pak disa levizie
Une t'kap mat me oficer, kjo ishte
Ironike (cinike)
Dituri Makiaveli nga bota antike
Harrova t'pyes, buza ku ike? (hhh)
Remember buzegeshia Mona Lizes
Ca?, Ca? Bellucci Monikes (yeah)
Format sensuale, maja piramides
Kleopatra, Morena Prishtines (hhh)
Muziken kartel, alkool pak te gota
You don't even know, idiote, idiota
2 gjuitse nga Fieri
Nga Fieri moda
Ca po thu ti, Bronx, Brooklyn moda
(hhh)
Seta futa, se jam rritur me hajduta
(hhh)
N'mes t'Amerikes e prap ashtu i forte
N'mes t'narkotikes
Fabio, quarantuno Bissi
Gjoba nga burgu, transaksione nga
Parisi (hhh)
Ca di ti per burgun (whatt?)
Origjina nga jugu
N'muzike artist, nga jugu
Ca po thu ti, Ironi Kirurgu
Gjujtsa t'Tirones, gjujtsa t'Elbasanit
Gjujtsa ku do ti. gjujtsa n'Dubai
Gjujtsa t'UCK, kakama t'Prishtines
Gjujtsa n'Tetove, shoke t'heroines
(hhh)
Shoke t'kokaines
Ca po thu ti
N'mes t'Prishtines

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store