Titulli 2TON - DASHNI E JONA
Ndëgjuar 2,068
Shkarkuar 378
Pëlqyer 11
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

2TON - DASHNI E JONA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store