Titulli Gjesti - Vallah
Ndëgjuar 2,864
Shkarkuar 501
Pëlqyer 38
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Gjesti - Vallah - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store