Titulli Ledri Vula x Capital T - Win Win
Ndëgjuar 1,702
Shkarkuar 143
Pëlqyer 8
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës
[Verse 1: Capital T]
Kam bo nëpër botë shumë asete
Valutat t'paluta ën kese (Cash)
Patikat ja hek etiketën
Tu bo shifra po shtohet ka një presje (Milli, yeah)
Ki talent po shijen e ke t'keqe
Cloud nine, ti s'un fluturon me neve
Shumë i thellë n'oqean si nëndetëse
Territori jem, e mbroj jetë a vdekje (Shut up)
Bang, bang Murcielago
Krejt t'zit, k'misha çel, El Chapo
Fluturoj privat po me cargo
Muzikën e ke trash, embargo
Unë jam goat, ti je dhi
Çdo hap jam t'u shkrujt histori
Shumë gat duhesh mu ngjit për me m'mrri
Se nuk jena me një kategori, bang bang

[Bridge: Ledri Vula]
Like pe kqyri t'kalumen ama ment ka e ardhmja
Ça kam bo mirë, keq, ku po m'pret karma
Kejt ça po du me bo, o me chillit
Nuk po du drama, drama, drama, drama
You might also like
Walk Away
Ledri Vula & Lumi B
Paparazzi
Ledri Vula
Omel
Ledri Vula & Lyrical Son
[Chorus: Capital T]
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Chin-chin (Jo-jo, jo-jo)
Win, win

[Verse 2: Ledri Vula]
Vula nuk o emër po o brand
S'jena me nji level, hajde t'uli pak ën prehn
S’kam lon kontinent pa muzikë, pa u end
6.8 ball, jam me hite tu e shemb
Gjys' jetën n'shpi, gjys' ën hotele
Se kom fjalën për kerre
Kur thom po rri me modele
Ti je dele, I'm the GOAT
Every minute, till infinite
I’m in it to win-win
Edhe maj chin-chin me shok
T'jepi shkollën, klasën e kom G
E knej me AP pe mati kohën
Energjik, Nicola Tesla ën Tesël
E piva ni splif edhe e qita Nicolën
I vesht Louise V si me ja kap logon
It’s LV, log on
[Bridge: Ledri Vula]
Like pe kqyri t'kalumen ama ment ka e ardhmja
Ça kam bo mirë, keq, ku po m'pret karma
Kejt ça po du me bo, o me chillit
Nuk po du drama, drama, drama, drama

[Chorus: Capital T]
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Win, win (Jo-jo, jo-jo)
Chin-chin (Jo-jo, jo-jo)
Win, win

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store