Titulli Dafina Zeqiri ft Elgit Doda - Si Mua
Ndëgjuar 3,795
Shkarkuar 841
Pëlqyer 29
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës
Dafina
Mbeta une sot,
Mbeta pa ty,
Mbeta pa shpirt,
Mbeta pa sy,
Se ti me nuk je (2x)

Elgiti
Nuk t’kam harru,
Po du me t’harru,
Po du me t’pas larg,
Po du me t’pas ketu,
Une e di sa dhemb,
Ti e di sa dhemb.

Se ti kam dhon krejt,
Mi ke dhon krejt,
Ama sot prap vetem,
Ti ke humb njejt,
Une kam humb njejt,
Ama ndjenjat mbeten,
I kena dhon krejt,
I kena humb krejt,
A sa shume u deshem,
E ti sot per mu nuk je (2x)

Si mua, si mua, si mua,
Si mua je ti,
(3x)
Si mua, si mua je,
(2x)

Elgiti
Nuk kam une fryme,
Oksigjeni mu ka bo tym,
E zemra po therret 112,
Pulsi n’emergjence vec per ty.

Dafina
Ooo ti ma, ti ma,
Ma the qe s'kem mu nda,
Ki hy n’gjynah, gjynah,
S’di a je tu e pa.

Se ti kam dhon krejt,
Mi ke dhon krejt,
Ama sot prap vetem,
Ti ke humb njejt,
Une kam humb njejt,
Ama ndjenjat mbeten,
I kena marr njejt,
I kena dhon njejt,
A sa shume u deshem,
E ti sot per mu nuk je (2x)

Si mua, si mua, si mua,
Si mua je ti,
(3x)
Si mua, si mua je,
(2x)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store