Titulli Landi Roko x Mikel Elmazi ft Florian Tufallari - Gotat i thej
Ndëgjuar 1,858
Shkarkuar 174
Pëlqyer 11
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës

Landi Roko x Mikel Elmazi ft Florian Tufallari - Gotat i thej - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store