Titulli Shkurte Fejza - Kenge per Agim Qelaj
Ndëgjuar 2,061
Shkarkuar 316
Pëlqyer 20
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Kenge per Agim Qelaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store