Titulli Shkurte Fejza x Bojni Band - Kollazh Dasme Matjane
Ndëgjuar 1,742
Shkarkuar 181
Pëlqyer 11
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Bojni Band - Kollazh Dasme Matjane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store