Titulli Ledri Vula - RRI
Ndëgjuar 2,455
Shkarkuar 189
Pëlqyer 6
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës
[Chorus]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)

[Verse 1]
Veç sa e rolla një pa ty babe
Veç sa dola me nja dy n'date
Që sa, kena me nejt ën break
Aha, e mora vesh s'po ta nin
Aha, ku jom une sje ka rrin
Aha, për mu ça s'po din
Toxic love, starter pack
Eyo posht' nalt', posht' nalt', kjo s'o basket
Dhe me dosta, pa dosta po s'të kam len vet
Ti problemin e vogël e bon alamet
Pse pa dorza n'krevet, e jo muhabet
E i ndrroj pozat, tjetër ça po flet
Ata që t'pëlqejnë, une ti shti n'xhep
Jo s'po t lypi kurrgjo, po kqyr ça po m'jep

[Pre-Chorus]
Veç kallzom diçka, te dim ku me met
Jo s'po t'rrij larg unе ty, veç dor kom hek
Qysh po nihesh tash, kërka s'kе met
(Hajt se shihem se ni kiss all it takes)
You might also like
Walk Away
Ledri Vula & Lumi B
Boom Boom
Ledri Vula & Mozzik
Gjendja
Ledri Vula
[Chorus]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)

[Post-Chorus]
Me kon rrin ti ma shumë
Me kon del kur s'jom unë
Ça bon kur s'ki gjumë
Ëm man men e di un'

[Verse 2]
Ba-ba-ba-ba ba Baby
Aj, aj, aj, so lately
Sa kem bashk', s'ja vlejti
Sa kem bashk', s'ja vlejti
Sa ki t'njejt, un jom n'veti
Nina njëjt (Së shpejti)
Unë s'kesh, as ti s'ke n'veti

[Chorus]
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)
Na, na kur t'thash' rri ti nuk ëm ngove
Na, na (Eh)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store