Titulli NEGO - MILION
Ndëgjuar 2,842
Shkarkuar 302
Pëlqyer 16
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës
Kerri full gas, don me fluturu
Ja, ja, ja, ja, ja
Dora jem o nxon se jom tu numru
Mili, milion dollar

Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Ato sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri
Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri

Taka Jimmy Choo, i buy Lamborghini you
Krejt per veti un po t'du, syt e tu me m'pa veq mu.
Dy her s'du me menu, sa her don ti mu taku te ti posht jom tu parku, e mengjesi t'nxen me mu

Shake it, shake it, shake it, qysh din
Shake it, shake it, n'mene po m'rrin
Mas teje deki deki e din
M'qon dom me ni shikim

Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Ato sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri
Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri

Jom si icloud un n'telefon t'saj
A un as n'kontakt se kom
Per hollywood trupin e ka film
Good a un ato veq per flex e maj

Se hup kohen se ka n'dor daytona
Nuk ka shoqe amo ka miliona
Lodhet dora se shum gat po numrojna
Paret tona e qysh do i shpenzojna

Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Ato sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri
Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri

Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Ato sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri
Ato sa e sheh, sheh, sheh n'audi
Sa e sheh, sheh me naj kerr t'ri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store