Titulli Ledri Vula x Mc Kresha x Vig Poppa - 2 Passaporta
Ndëgjuar 4,053
Shkarkuar 439
Pëlqyer 28
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës
[Intro: Ledri Vula]
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja

[Chorus: Ledri Vula]
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja

[Verse 1: Mc Kresha]
Hustle për burek, n'dasëm me kulesh
Rri me vrasës mos u leq msheh pi nases alien njeri
N'det pres njehi cash dej t’des në S-class
Whole black, Malcolm X (Revolutionary)
Levrek n'bregdet, lek pres
Ekspres, 50-tshjet n'thes rykе tuben njeri
Paycheck, safе sex, payback, laid back
Maybach, layback uzi o shooteri'
Per 5lek tprej koken
[?]
Cadillac, money bag, n'instagram bonëm tag
Rubber band axhi benxh
You might also like
Летит патруль (Patrol flies)
RAIKAHO
Sprinter
Dave & Central Cee
Boom Boom
Ledri Vula & Mozzik
[Chorus: Ledri Vula]
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja

[Verse 2: Ledri Vula]
I'm the future babit
Çaç para vaktit
Plakit jom, hala s'ja ka nis mi shpull rakit (Get it?)
Rezultatin prej përmasit e kapi
Si Great White kur e nin erë e gjakut (Feel it?)
Yeah, ën menime e m'u kujtu
E kom lujt lojën e loja m'ka lujt mu
Kur menojn' probleme m'bojn'
Ëm m'doken cute mu
S'un i thojn' vetit The Goat, se i han ujku (Wooo)
Nah, nashta ka shanca
Dhipi, thobën si me ja kafshu arza
Jordan-ka (Nah), babit shko veshni Vans-a
Ha beat n'mëngjes, drek, dark edhe nuk trashna
Në andrra, n'maja ëm ki po s'rri n'pizhama
Sa vi ton k'to koncert
Unë paguaj taksa
Me clique t'lidht zingjir t'mesim en qaf na
Maj Prishtinën n shpin edhe z'gerrbavna

[Chorus: Ledri Vula]
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja

[Verse 3: Vig Poppa]
Thirri dajt
Papi [?] ti shtin rreperat me kajt, vaj, vaj, vaj
Zero fucks I give, I’m the shit, ky o laksativ
Beat-in me ti kasapit
Jam kon' i mirë në vend t'keq, e po m'doket m'ka prish
Se tash jam n'ven t'mirë, po nuk jam mo qaq i mirë
Mos ëm fol për rap mo, please
Balli nuk lëviz, s'ka kërrkon me lëviz
Qëky popp shumë o profi, amo pak psikopat
Ça me bo plako, prapë o pak o, cakom pakom , hini fellit
Une vij me lopat' se marrëveshje mes luanave dhe deleve s'ka
Maje dorën para gojës kur kesh
Ky shit t'rrënqeth, hija jem o re e zezë
Bonu gati, çele çadrën, breshën ka me reshë
Jetën e jetoj thu ti , nesër kam me dek
[Chorus: Ledri Vula]
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja
Vijna me Porsche-a, n'dorë dy pasaporta
Montana m’thirr Sosa, ja, ja
Qe o nevoja me maska e dorza
Shooter-i s'len gzhoja, ja ja

[Post-Chorus: Ledri Vula]
Vijna me
Vijna me
Vijna me
Vijna me
Vijna me

[Verse 4: Ledri Vula]
Yeah, gjith' kqyri a ka gjarpni kur livriti gurin
Jeta bitch, bitch veç hit se lo me nji turen
Shko kar, mos ma komento frizurën
Ngo repturën, you can hate me
Po me randsi t'shpis me mu buren
Vula Vula Vula Vula Vula
Ti se njeh Vulën
M'ki qaty ku ka turëm, tu rrepit tu qit me durë un
Gjith' kam bo sene t'forta kohëve t'funit për kulturën
[?], jam tu i feel kur janë tu m'jap zhurëm
Kallxom kujt keq i kam bo
Thujëm që po gjuhen senet mirë, mirë pa e ni mos ta kom prish punën
Se besoj se gjith' te tmijat e kom shti hunen
S'ki nevojë me thonë bir bir, unë e di sa duhem

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store