Titulli Kole Oroshi - Je e lire
Ndëgjuar 3,065
Shkarkuar 340
Pëlqyer 9
Publikuar 21/08/2023

Texti i këngës

Kole Oroshi - Je e lire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store