Titulli Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj
Ndëgjuar 5,386
Shkarkuar 843
Pëlqyer 38
Publikuar 21/08/2023

Texti i këngës

Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store