Titulli Artur Sadiku - Ma do shpirti
Ndëgjuar 8,293
Shkarkuar 1063
Pëlqyer 111
Publikuar 24/08/2023

Texti i këngës

Artur Sadiku - Ma do shpirti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store