Banner

Banner

Titulli Tingulli 3nt - Dridhe Feat Chili
Ndëgjuar 1,949,844
Shkarkuar 755
Pëlqyer 7,032
Publikuar 27/12/2011

Informatat e këngës
Kliko per mu bo SUBSCRIBE ne kanalin e BABASTARS:
http://www.youtube.com/user/​BABASTARSchannel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store