Banner

Banner

Titulli Selvete Bajrami
Ndëgjuar 50,707
Shkarkuar 292
Pëlqyer 20
Publikuar 21/06/2008

Informatat e këngës
Polifest 2008 Folk

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store