Banner

Banner

Titulli Aferdita Elshani - Q far te bana
Ndëgjuar 15,585
Shkarkuar 626
Pëlqyer 56
Publikuar 19/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store