Banner

Banner

Titulli Anjeza Shahini - Veten s e gjetem
Ndëgjuar 80,346
Shkarkuar 499
Pëlqyer 251
Publikuar 30/11/2014

Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music
All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k
Website: http://kengamagjike.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store