Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Jalla qik
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 71
Pëlqyer 1
Publikuar 14/11/2009

Loading...
Informatat e këngës
Te lumt aziz
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store