Banner

Banner

Titulli Bujar Qamili - Fati i Zi
Ndëgjuar 156,443
Shkarkuar 902
Pëlqyer 353
Publikuar 29/04/2013

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store