Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Tjeter kush
Ndëgjuar 140,150
Shkarkuar 335
Pëlqyer 309
Publikuar 26/02/2013

Informatat e këngës
Frames Videos Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store