Banner

Banner

Titulli Aurela Gace - Bosh
Ndëgjuar 70,332
Shkarkuar 454
Pëlqyer 399
Publikuar 11/02/2013

Informatat e këngës
Music: Ardit Gjebrea
Lyrics: Timo Flloko
Singer: Aurela Gace
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
2008

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store