Banner

Banner

Titulli Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat
Ndëgjuar 12,399
Shkarkuar 583
Pëlqyer 65
Publikuar 11/08/2013

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/BabetaShahiniOfficial/
https://www.instagram.com/babetashahini/
https://twitter.com/babetashahini
https://soundcloud.com/babetashahini
Video by Exit B
Music by HitRecords

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store