Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Komandant popullor
Ndëgjuar 74,841
Shkarkuar 1,317
Pëlqyer 92
Publikuar 05/05/2009

Loading...
Informatat e këngës
Dava Gjergji
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store