Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Pyet me kolshi qka ke ne shpi
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 1,058
Pëlqyer 0
Publikuar 14/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store