Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Gurbetliu
Ndëgjuar 973,185
Shkarkuar 2,285
Pëlqyer 2,281
Publikuar 31/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store