Banner

Banner

Titulli - Shkendije Mujaj - Si Te Duash
Ndëgjuar 6,434,350
Shkarkuar 591
Pëlqyer 26,082
Publikuar 17/12/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Excutive Producer: Sabiani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store