Banner

Banner

Titulli Aferdita Bajrami - Te premtoj
Ndëgjuar 5,323
Shkarkuar 687
Pëlqyer 10
Publikuar 25/10/2007

Loading...
Informatat e këngës
aferdita bajrami video clip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store