Banner

Banner

Titulli Bajrami dhe Lul i- Kur i mbush vjet oj nan
Ndëgjuar 3,861
Shkarkuar 464
Pëlqyer 2
Publikuar 08/06/2011

Loading...
Informatat e këngës
Salim Arifi - New Album Live 2011 - Sa pafat kisha qene , Kur i mbusha oj nan jalla 20 vjet , Ma kan lan ni amanet , Kur e lujm na shoten kur e lujm rugoven , Kur dola te kroni , A t'kan thane e at kan than , Thrret Prizreni mori Shkoder , E lumi lumja nana per djalin e vet , Per pa i mbush djali 20 vjet , O jam merzit o shok n'ket gurbet te zi , Jam deh me raki ju o shokt e mi , Hajde hajde lujna edhe knojna , Kujton baba i lules po ja kallim shpien , Gjith diten punoj gjith naten mendoj , Ani moj Kosovo o moj bukuroshe , Xhane xhane moj zeshkane , Ura e takimit ... Prishtine 2011.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store