Banner

Banner

Titulli Bajrami dhe Luli - tallava per halilin
Ndëgjuar 22,051
Shkarkuar 527
Pëlqyer 65
Publikuar 23/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
MADE BY
GIMI GENTI KELI LULI SAMETI
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store