Banner

Banner

Titulli Ymer-Bajrami-Ork-Nota-Live
Ndëgjuar 635
Shkarkuar 417
Pëlqyer 5
Publikuar 26/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Tosi Ork Gjilani Ymer Bajrami 2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store