Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo
Ndëgjuar 654,893
Shkarkuar 376
Pëlqyer 168
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo
Buy Ti Nuk Je Ajo on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Ti Nuk Je Ajo on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Ti Nuk Je Ajo on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG


Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha
Official Florian FB: https://www.facebook.com/FlorianBeqiriMusic
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store