Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Ti Tani
Ndëgjuar 670,048
Shkarkuar 56
Pëlqyer 865
Publikuar 04/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: BZZZ!
Buy Ti Tani on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Ti Tani on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Ti Tani on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Ti Tani on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Ti Tani on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Ti Tani on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store