Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Une Gabova
Ndëgjuar 899,703
Shkarkuar 44
Pëlqyer 424
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha - Un Gabova
Buy Une Gabova on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Une Gabova on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Une Gabova on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Une Gabova on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Une Gabova on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Une Gabova on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG

Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha
Official Florian FB: https://www.facebook.com/FlorianBeqiriMusic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store