Banner

Banner

Titulli Angjela Peristeri-Ishe Mbret ne boten time
Ndëgjuar 556,516
Shkarkuar 1,119
Pëlqyer 1,688
Publikuar 18/01/2010

Loading...
Informatat e këngës
ZEMRA IME MBUSHUR ME KUJTIME,,SONTE ECI VETEM NEPER SHI...NE SHPIRT ME MBETI DJALO VETEM MALLI ....MEKATI EDHE SHALLI YT I ZI...THUAJ SE GABOVA E BERA FAJ E TE THEM : SE FAJ NUK KAM.........NESE ESHTE GABIM QE TE BESOVA SOT TE THEM : E JOTJA ME NUK JAM......
ISHE MBRET NE BOTEN TIME.....ISHE........
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store