Banner

Banner

Titulli Dj Blindi Ft Dj Enno - Adrian Gaxha - Ti je Ajo
Ndëgjuar 21,099
Shkarkuar 69
Pëlqyer 49
Publikuar 06/05/2010

Loading...
Informatat e këngës
DOWNLOAD --- http://www.sendspace.com/file/pouc4w


Dj ENNo RemIX 2010 Aurela Gace Ft Marsel Ft Flori - Origjinale Official Video , Noizy Ft Dj Blunt , Real 1 - Sen TJeter Nuk VYn Official VIdeo..Mc-Atlantis albumi Albaone 2011 new album i kosova rapppers
dj blunt 2010 ft balck d real 1 biznis bx albo 2010 k-lay 2010 bazzuka 2010 agresioni 2010 etjer stupcat 2010 vip shpia stupcat 2010 vip shqipa shpija e kosoves 2010 tiran gjilan prishtin prizrenpanjohuri familja nga jugu ne veri 2010 i panjohuri albumi 2010 i panjohuri 2010 Heyy Zemer Heyy Bejbii warboss ee records warboss extreme eagle 2010 warboss mc dinny mc dinny 2010 g bani Shum emir ebut simpatike e urt te Dua Hey Zemer Poezi Dashurie SMS Dashurie Albanian Rappers me mungon shum zemer une te dua Albanian rap stars 2010 kurvat shqiptare
Albania tirana prishtina Gjilani Peja ferizaj drenica bronxAlbo prizreni big wolf big night poni si trendafil
Alban skenderaj - melodi Alban skenderaj new 2010 new 2009 etnon 2010 mentor kurtishi dua te vdes per ty poezi dashurie Rebel Unikkatil 2010 ,Mali G FT No One Jena Tparet
lochk te due shum shum ti dua ta gdhendesh arkivolin tim djemt e detit e dashur te dua te kom dasht dhe do te dua deri te vdekje zemer new 2010 2010 2010

NEW NEW 2010 2010 BLACK MAFIA FAMILY , Maksi
Etna , King Records
ermal fejzullahu Alban skenderaj
per ty Alban skenderaj eklips muzik dashurie dashuria e perlotur dashuria e par ora Istrefi, Adelina Ismajli,Zanfina Ismajli, Genta Ismajli, Tuna,Altuna Sejdiu,Ingrid Gjoni,Flori Mumajesi,Ciljeta Xhilaga, Elvana Gjata,Arta Bajrami,Shpat Kasapi,Ryva Kajtazi,Labinot Tahiri,Labi,Ilir Shaqiri,Shkurte Fejza, Big Blunivers Feat Mc-Atlantis -Pa Ty Poezi Dashuria Zemer Lochk Te Dua Shum Amo Albania Rap 2009 New Hit Elvana Gjata Sex Porno Kamera Fshehur Fuck Police Real Hip Hop Kosova Kosovafest Gjilani Noizy Otr Adem Ramadani Dokumentar Shqip Muzik Meda Kosovarap Diss UnikkatilAtlantis Recordz Atlantis-Recordz Atlantis Recordzexploit media 2009Mama, Mahmut Ferati,Duli,Sinan exploit media Vllasaliu,Dafina Zeqiri, Adrian Gaxha,Adelina exploit mediaThaci,Nexhat Osmani,Remzie Osmani,Gazi Buqe exploit mediaRama,Linda Shabani,Aurora,Lindita Selimi,Mirsa Kerqeli,Mimosa Shkodra,Mimosa Mustafa,OKI,Armend Ramadani,Nusran Fera,Adelina Tapiri,Valon Suma,Muhamed Suma,Leonora Jakupi,Bertan Asllani,Berkan Ramadani, Teuta Selimi, Ermal Fejzullahu, Blero, Stine,Soni Malaj, Orinda Huta, Sinan Hoxha,Violete Kukaj,Violete Kajtazi, Gjyste Vulaj, Leonora Poloska,Cima Leci,Korab Jetishi, , Korab Shaqiri,Ilir Berani,Flora Gashi, Sinan Hoxha,Lori,Loreta Kacka,Gili,Shyhrete Behluli,Jehona Sopi,Elita 5,Eliza Hoxha,Anjeza Shahini,Shkumbin Ismaili,Kaltrina Selimi,Adelina Berisha Valbona,Boleros,Insomnia,Zajmina... Shkupi Family viktori tetova gostivari mc-atlantis mc atlantis Rebel a.k.a UniKKatil 2008 2PO2 2008 D.U.D.A 2008 Tingulli 3nt 2008 Cyanide 2008 Etno Engjujt 2008 Double G Army 2008 DMC n2008 Mc Kresha 2008 ALF 2008 Pre$ioni 2008 Jetoni F-TIM 2008 Vz 2008 Skillz 2008 Rrufeja 2008 Tornados 2008 Pa Kufijt 2008 JT 2008 039 2008 ABI 2008 Alba G 2008 Brezi Ri 2008 Da Ghost 2008 Baba Trodon 2008 DJ Blunt 2008 BiMi 2008 Kobra 2008 Dominoz 2008 Don Pizhi 2008 Geti 2008 Fuga 2008 G-Soldier 2008 Gold AG 2008 Hija Jetes 2008 Infinit 2008 Izi mc-atlantis mc atlantis kosova rap dj suar terror aka shkupi mc lare 2008 K-OS 2008 Lyrical Son 2008 Mad Lion 2008 Maksi 2008 Mc Qopa 2008 Ekrem G 2008 Real1 2008 Zinxhirt 2008 Ritmi I Rruges 2008 Prince Double H 2008 Hyseni 2008 Remeka 2008 Dredha 2008 DMK 2008 TBA 2008 Rebel a.k.a UniKKatil new 2PO2 NEW D.U.D.A NEW Tingulli 3nt new Cyanide new Etno Engjujt new Double G Army new DMC new Mc Kresha new ALF new Pre$ioni new Jetoni F-TIM NEW Vz Skillz new Rrufeja new Tornados Pa Kufijt new JT 039 new ABI NEW Alba G NEW Brezi Ri new Da Ghost new Baba Trodon new DJ Blunt new DJ Ladi new BiMi NEW Kobra new Dominoz new Don Pizhi new Geti new Fuga new G-Soldier new Gold AG NEW Hija Jetes new Infinit new Izi new K-OS NEW Lyrical Son new Mad Lion new Maksi new Mc Qopa new Ekrem G NEW Real1 new Zinxhirt new Ritmi I Rruges new Prince Double H new Hyseni new Remeka new Dredha new DMK NEW TBA NEW intro
Kur qes kanun feat. Klepto & N.A.G
Robt e frikes
Mc-Atlantis mc atlantis albastars
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store